Nabízíme kvalitní tiskárny na přímý potisk textilu, nejnovější patentované technologie, tisk bílé barvy.

potisk textilu, tisk na oblečení, tiskárny na textil, přímý tisk na textil

technology

Advanced Digital Apparel and Textile Printing Solution

dtgDTG Digital has been an industry leader in direct to garment inkjet technologies for over a decade.Whether you are a new start company, a large volume promotional or fashion production house, or you are considering to compliment your existing business, at DTG digital we can provide tailored solutions that match your requirements.

As an industry leader, our commitment to research and development continues to advance the digital garment printing industry and set new industry standards, therefore providing a better experience for our global customer community.

The DTG brand is well known globally as the leading innovator in the garment decorating industry. There are more successful apparel printing companies using DTG Digital printers than any other brand. Find out why…

Děkujeme všem, se kterými jsme se mohli vidět na veletrhu Reklama/Polygraf v Praze. V termínu 21. - 24. 5. 2019 se budeme účastnit MSV Nitra, kde se těšíme na všechny stávající i budoucí zákazníky v pavilonu F na našem stánku č. 47. Představíme novinky v naší nabídce  - UV TISKÁRNY PEGASUS a technologii NANO DIY!